• De Treffers HS1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 nov. 20:30Foreholte HS2 (h) - De Treffers HS1 (h)De Geest
    7 nov. 11:30Feyenoord Handbal HS3 (h) - De Treffers HS1 (h)Wielewaal
    14 nov. 12:00De Treffers HS1 (h) - Drechtsteden HS3 (h)De Boog
    21 nov. 12:10Oliveo HS3 (h) - De Treffers HS1 (h)Het Nest
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Treffers HS1 (3120 Heren Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vires et Celeritas HS11100262062
    2WHC (Den Haag) HS31100211922
    3Feyenoord Handbal HS300000000
    4Foreholte HS200000000
    5HVOS HS200000000
    6De Treffers HS100000000
    7Oliveo HS310011921-20
    8Drechtsteden HS310012026-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Braanker, KristianSpelend teamlid
    Braanker, RubenSpelend teamlid
    Collignon, DaanSpelend teamlid
    Geijn, Timo vanSpelend teamlid
    Jeurissen, MaxSpelend teamlid
    Jonge, Stijn deSpelend teamlid
    Kuijntjes, MauriceSpelend teamlid
    Kwant, Marijn deSpelend teamlid
    Lingen, MichaelSpelend teamlid
    Maas, DaniรซlSpelend teamlid
    Nieuwenhuizen, MarkSpelend teamlid
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Maas, PascalTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Foreholte HS2 (h)

    VS

    De Treffers HS1 (h)

    04 november 202120:30 uur
    De Geest zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Treffers HS1

    Heren Senioren

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd