• De Treffers HS1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Maas, PascalTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 dec. 14:30De Treffers HS1 (h) - HVOS HS2 (h)De Boog
    19 dec. 14:15WHC (Den Haag) HS3 (h) - De Treffers HS1 (h)Loosduinen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.De Treffers HS1 (h) - Vires et Celeritas HS1 (h)17 - 28
    21 nov.Oliveo HS3 (h) - De Treffers HS1 (h)35 - 25
  • Poulestanden De Treffers HS1 (3120 Heren Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vires et Celeritas HS15500142954710
    2WHC (Den Haag) HS34301978986
    3Foreholte HS2530210810626
    4Feyenoord Handbal HS3420210810804
    5Oliveo HS3520312411774
    6Drechtsteden HS33102585712
    7De Treffers HS15104100131-312
    8HVOS HS230036296-340
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Braanker, KristianSpelend teamlid
    Braanker, RubenSpelend teamlid
    Collignon, DaanSpelend teamlid
    Geijn, Timo vanSpelend teamlid
    Jeurissen, MaxSpelend teamlid
    Jonge, Stijn deSpelend teamlid
    Kuijntjes, MauriceSpelend teamlid
    Kwant, Marijn deSpelend teamlid
    Lingen, MichaelSpelend teamlid
    Nieuwenhuizen, MarkSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    De Treffers HS1 (h)

    VS

    HVOS HS2 (h)

    12 december 202114:30 uur
    De Boog zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Treffers HS1

    Heren Senioren

    20,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    26,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,40

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd