• De Treffers HS1 ZA Zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFoto
    Beij, JulianSpelend teamlid
    Braanker, RubenSpelend teamlid
    Geijn, Timo vanSpelend teamlid
    Jeurissen, MaxSpelend teamlid
    Kuijntjes, MauriceSpelend teamlid
    Kwant, Marijn deSpelend teamlid
    Lingen, MichaelSpelend teamlid
    Lugthart, DillonSpelend teamlid
    Maas, DaniëlSpelend teamlid
    Maas, PascalSpelend teamlid
    Nieuwenhuizen, MarkSpelend teamlid
    Oostveen, PimSpelend teamlid
    Zwanenburg, RonaldSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 mrt.De Treffers HS1 (h) - Drechtsteden HS5 (h)
    22 mrt.Vires et Celeritas HS1 (h) - De Treffers HS1 (h)
  • Poulestanden De Treffers HS1 (3120 Heren Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vires et Celeritas HS114140045025419628
    2Helius HS21512033542639124
    3Feyenoord Handbal HS31410043573035420
    4De Treffers HS113706307314-714
    5De Meeuwen HS2146083632897412
    6Drechtsteden HS514419269391-1229
    7Olympia'72 HS113328258316-588
    8MSV/Rijnsoever HS1153111278409-1317
    9Roda'71 HS2142012263360-974
  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    De Treffers HS1

    Heren Senioren

    23,62

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    24,15

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,08

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd